Bus plečiamos VDU studentų praktikos galimybės

Vytauto Didžiojo universitetas dalyvaus projekte „Studentų praktinių įgūdžių stiprinimas viešbučių ir restoranų sektoriuose“, kurio metu bus kuriamas modernus aukštųjų mokyklų praktikų  organizavimo modelis, o vėliau bandoma jį perkelti į viešbučių ir restoranų sektorių.

Pagal naująjį modelį praktiką įmonėse atliks 48 Vytauto Didžiojo  Universiteto ir Kauno kolegijos studentai. Projekto lėšomis taip pat bus sukurta vieninga praktikos užduočių ir praktikos vietų informacinė bazė, kuria vėliau naudosis ir kitos sektoriaus įmonės.

Projekto vykdytojas – Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija, partnerių teisėmis jame dalyvauja Vytauto Didžiojo universitetas, Kauno kolegija, viešbučiai „BW Santaka“, „Perkūno namai“, „Daugirdas“, „Hermis“, „SPA Vilnius Sana“ ir „Čili“ restoranų tinklas. Projektas truks 24 mėnesius.