Botanikos sode pasiektas naujas Lietuvos rekordas

Rugsėjo 11 d. užfiksuotas naujas Lietuvos rekordas – Vytauto Didžiojo universiteto Kauno botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6) išmatuota ilgiausia ir aukščiausia gyvatvorė, kurios ilgis siekia 76 metrus, o aukštis – 8 metrus.

Gyvatvorė išsiskiria ne tik rekordiniais matmenimis, bet ir žaisminga išvaizda. Iš vienas paskui kitą augančių medžių botanikos sodo darbuotojai suformavo akis ir burną turintį vikšrą.

Visą dieną trukusiame renginyje dalyvavo 180 ikimokyklinio amžiaus vaikų ir 25 auklėtojos. Mažieji šventės dalyviai turėjo puikią progą iš arčiau susipažinti su VDU Kauno botanikos sodo augalais ir gyvūnais.

VDU Kauno botanikos sodo direktorė Vida Mildažienė artimiausiu metu žada surašyti oficialų protokolą ir užfiksuotus duomenis pateikti agentūrai „Factum“, registruojančiai naujus rekordus.

Kviečiame žiūrėti vaizdo įrašą, kurį parengė Kristijonas Jakubsonas (k.jakubsonas@vkt.vdu.lt).