Botanikos sode pagerbė Lenkijos prezidento atminimą

1954

Balandžio 17 dieną VDU Kauno botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6) vyko atminimo valanda, skirta 2010-aisiais katastrofoje prie Smolensko žuvusiems Lenkijos Respublikos prezidentui Lechui Kačinskiui, jo žmonai Marijai Kačinskai ir visai delegacijai.

„Nuoširdžiai dėkoju Lietuvai ir lietuviams, kad tokios baisios tragedijos akivaizdoje mus palaikėte ir po penkerių metų vis dar prisimenate“, – renginio metu sakė Lenkijos Respublikos ambasados vyresnioji patarėja dr. Małgorzata Kasner.

Renginyje taip pat dalyvavo Kauno m. tarybos narys Vasilijus Popovas, Aleksoto parapijos klebonas Valius Zubavičius, VDU Studijų prorektorius Kęstutis Šidlauskas, Aleksoto bendruomenės nariai ir VDU Kauno botanikos sodo administracija, Karo istorijos centro vyr. mokslo darbuotojas prof. dr. Valdas Rakutis, Č. Milošo  centro darbuotojas Tomasz Blaszczak.

Lenkijos Pezidento ir jo žmonos laidotuvių dieną Kauno botanikos sode buvo pasodintas pagerbimo ąžuoliukas. Atminimo valandos renginio dalyviai aplankė šį ąžuolą, svečius pasitiko VDU Menų fakulteto kvinteto muzika.