Bolonijos ekspertas analizuos studijų rezultatų diegimo galimybes ir iššūkius

VDU Studijų kokybės centras vasario 14 d. kviečia dalyvauti Bolonijos eksperto dr. Declano Kennedy‘o seminare „Studijų rezultatų diegimas Vytauto Didžiojo universitete – iššūkiai ir galimybės“.

Seminaro lektorius dr. Declanas Kennedy‘s (University College Cork, Airija) aptars studijų rezultatų paskirtį ir sampratą, supažindins su Europos universitetų patirtimi diegiant studijų rezultatus į studijų programas, pristatys Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistemą (ECTS) bei modulinės studijų sąrangos sąsajas su studijų rezultatais, aptars iššūkius, kylančius vertinant studijavimo pasiekimus ir užtikrinant studijų kokybę. Seminaro metu dėstytojai turės galimybę pasirengti studijų programų atnaujinimui pagal studijų rezultatų koncepciją.

Renginio trukmė – 8 val. Norinčius dalyvauti kviečiame iki vasario 10 d. registruotis el. paštu j.gudaityte@skc.vdu.lt, siunčiant užpildytą registracijos formą. Seminaro dalyvių skaičius ribotas. Renginio dalyviams bus išduoti pažymėjimai.

Seminaro vieta: viešbutis „Kaunas“, Laisvės al. 79.
Seminaro kalba: anglų.

Seminaro darbotvarkė