Universitete šurmuliavo „VDU vasaros mokykla 2013“

Birželio 10–14 dienomis universitete šurmuliavo moksleiviai. „VDU vasaros mokykloje 2013“ jie išbandė naujus, dar neatrastus dalykus: ne tik gilino savo žinias įvairių dalykų užsiėmimuose, bet ir studentiškai pramogavo.

2012-aisiais VDU sėkmingai išlydėjo pirmąją vasaros mokyklos abiturientų laidą – būtent šių dalyvių teigiami atsiliepimai paskatino mokyklą organizuoti ir šiemet.

„VDU vasaros mokykla 2013“ skirta vyresniųjų klasių moksleiviams, norintiems pagilinti žinias juos dominančiose srityse, atlikti įdomias praktines užduotis, naudingai praleisti laiką bei susirasti naujų draugų. Universitetas siekia paskatinti moksleivius domėtis ir laisvai rinktis tai, kas jiems labiausiai patinka“, – pasakojo VDU Studijų marketingo tarnybos direktorė Justina Šimkevičiūtė.

„VDU vasaros mokykla 2013“ truko savaitę, kurios metu moksleiviai lankė pačių išsirinktus įvairiausių sričių užsiėmimus – karjeros, teisės, reklamos, ekonomikos, gamtos, socialinių mokslų, menų, informacinių technologijų, skirtingų kalbų ir kultūrų paskaitas. Kiekvienos dienos pabaigoje renginio dalyviams buvo pasiūlytos studentiškos pramogos įdomiausiose Kauno vietose. Moksleiviams, visą savaitę lankiusiems pasirinktus kursus, išduoti diplomai, o paskutinės dienos popietę vyko iškilmingas „VDU vasaros mokyklos 2013“ uždarymas.

Šiais metais baigiamųjų klasių moksleiviai taip pat turėjo galimybę VDU vasaros mokykloje gilinti žinias, kurių reikia ruošiantis valstybiniam informacinių technologijų egzaminui.

„Pernai VDU vasaros mokykla vyko pirmą kartą, tačiau sulaukė didelio susidomėjimo. Moksleiviai ne tik įgijo naujų žinių, bet ir susirado draugų iš visos Lietuvos. Atsiliepimai buvo patys geriausi – įsitikinome šio renginio nauda“, – prieš šių metų vasaros mokyklą sakė J. Šimkevičiūtė. Studijų marketingo tarnybos vadovės teigimu, šis renginys – galimybė moksleiviams pasijausti VDU studentais, pasisemti trokštamų žinių ir pasitikrinti, kokios sritys juos labiausiai domina prieš pasirenkant studijas ir profesiją.

Pilna VDU vasaros mokyklos programa (rytiniai ir popietiniai kursai bei vakariniai užsiėmimai) – čia.

Renginio plakatas

Renginį organizavo VDU Studijų marketingo tarnyba.

Daugiau informacijos: tel. (8 37) 323 206, el. paštas darbuotojai@smt.vdu.lt.

Renginio programa

09:00—12:00 Rytinė paskaita

09:00–12:00 „IT dirbtuvės“ (Informatika)
09:00–12:00 „Atsakymai slypi gamtos pasaulyje“ (Gamtos mokslai)
10:00–12:00 „Daugiakalbės pažintys“ (Užsienio kalbos)
10:00–12:00 „Asmeninių finansų valdymas: nuo savų kišenpinigių iki pirmo milijono“ (Finansai)
10:00–12:00 „Kūrybiškos reklamos fabrikas“ (Komunikacija ir žurnalistika)
10:00–12:00 „Karjeros planavimas: nuo savęs pažinimo link svajonių įgyvendinimo“ (Karjeros ir kompetencijų centras)

13:00—15:00 Popietinė paskaita

13:30–16:00 „Kalbų ir kultūrų paslapčių labirintai“ (Humanitariniai mokslai)
13:30–15:30 „Atostogos su teise“ (Teisė)
13:00–15:00 „Menų laboratorijos“ (Menai)
13:30–15:30 „Aš, bendruomenė, visuomenė“ (Socialiniai mokslai)
13:30–15:30 „Pasinerk į politikos mokslų gelmes“ (Politikos mokslai)

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažus.

„VDU vasaros mokykla 2013“. Pirmoji diena

„VDU vasaros mokykla 2013“. Antroji diena