Bendruomenei – tarptautinės galimybės

730

Tarptautinių ryšių tarnyba informuoja universiteto bendruomenę apie siūlomas tarptautines galimybes – žiemos bei tyrėjų programas Šveicarijoje, tarptautinį karjeros festivalį Italijoje ir konkursą projektams, susijusiems su Baltijos šalių bendradarbiavimu su institucijomis Vokietijoje.

Žiemos ir tyrėjų programos Šveicarijoje

Taikos ir dialogo institutas (angl. Institute for Peace and Dialogue) kviečia prisijungti prie būsimų tarptautinių žiemos programų ir vienerių metų trukmės lankytojų tyrimų programos, kurios bus organizuojamos Šveicarijoje. 2017 m. Žiemos programoje patyrę instituto ekspertai pasidalins profesionaliais ir akademiniais įgūdžiais, susijusiais su taikos kūrimu, konfliktų sprendimu, tarpininkavimu, tarpkultūriniu dialogu ir žmogaus teisėmis.

Skelbimas (anglų k.)

Daugiau informacijos

Tarptautinis karjeros festivalis Italijoje

Asociacija „Giovani nel Mondo“ kviečia registruotis į tarptautinį karjeros festivalį, kuris vyks Romoje kovo 11-14 dienomis. 35 tūkst. jaunų žmonių iš viso pasaulio dalyvaus unikaliame renginyje, kuriame jie turės galimybę užmegzti ryšius su institucijomis, įmonėmis, NVO, tarptautinėmis organizacijomis, televizijos ir radijo tinklais. Jaunimas varžysis dėl daugybės tarptautinių karjeros galimybių.

Skelbimas (anglų k.)

Daugiau informacijos

Baltijos šalių ir Vokietijos aukštųjų mokyklų biuro konkursas

Baltijos šalių ir Vokietijos aukštųjų mokyklų biuras paskelbė 2017 m. projektų konkursą, kuris siūlo paramą universitetams ir mokslo institucijoms Baltijos šalyse bendradarbiaujant su partnerinėmis institucijomis iš Vokietijos. Remiami projektai bet kurioje mokslo srityje – teikiama iki 5 tūkst. eurų finansinė parama.

Skelbimas (anglų k.)

Daugiau informacijos

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.