Bendradarbiaus su Kauno apskrities viešąja biblioteka

Spalio 3 d. Vytauto Didžiojo universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kauno apskrities viešąja biblioteka (KAVB).

Sutarties tikslas – universiteto ir bibliotekos bendradarbiavimas, socialinė partnerystė, siekiant abipusiškai naudingų tikslų.

VDU įsipareigojo bibliotekai dovanoti studentų baigiamuosius darbus, parengtus Kauno meno ir kultūros paveldo tematika, skatinti studentus atlikti praktiką KAVB, prisidėti prie bibliotekos parodų, konferencijų ir kt. renginių įgyvendinimo ir t. t.

Tarp Kauno apskrities viešosios bibliotekos įsipareigojimų – pagalba VDU akademinei bendruomenei, KAVB fonduose renkant ikonografinę ir dokumentinę medžiagą apie Kauno meno ir kultūros paveldą, kuri būtų naudojama universiteto reikmėms (konferencijoms, leidybai, tyrimams ir pan.). Biblioteka taip pat įsipareigojo priimti studentus praktikai, kviesti VDU bendruomenę į KAVB renginius, skleisti informaciją apie partnerystę su VDU ir t. t.

Sutartis galioja neterminuotai nuo jos pasirašymo dienos.

VDU ir KAVB bendradarbiavimo sutartis