Bendradarbiaus su „CinemaAds“ ir Kauno kino studija

Spalio 30 d. universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartis su UAB „CinemaAds“ ir Kauno kino studija.

Sutartis pasirašė VDU rektorius prof. Zigmas Lydeka ir „CinemaAds“ bei Kauno kino studijos direktorius, VDU menotyros bakalauras Mantvidas Žalėnas. Abiejose sutartyse numatytas bendradarbiavimas palaikant socialinę partnerystę, siekiant abipusiškai naudingų tikslų: įmonė ir kino studija leis VDU bendruomenei naudotis savo archyvais ir fondais universiteto reikmėms, dalyvauti jų projektuose ir renginiuose, kvies studentus atlikti praktiką. Savo ruožtu universitetas prisidės prie kino studijos ir „CinemaAds“ projektų, skatins studentus dalyvauti jų rengiamose kūrybinėse dirbtuvėse, esant galimybei dovanos joms studentų baigiamuosius darbus kino meno ir industrijos bei reklamos tematika.

„Prieš daugelį metų dirbdama Kauno dramos teatre pastebėjau aktyvų, labai darbštų vaikiną Mantvidą Žalėną, kuris ten dirbo ir įgijo pirmuosius rinkodaros ir meno derinimo įgūdžius. Paskui mūsų keliai išsiskyrė ir jis įgyvendino daug labai svarbių projektų, intensyviai kūrė naujus verslus“, – pažintį su veikliuoju VDU absolventu prisiminė Menų fakulteto dekanė doc. dr. Ina Pukelytė.

Kauno kino studijoje ir įmonėje „CinemaAds“ studentai galės atlikti praktiką – tikimasi, kad tai bus ypač naudinga perspektyvios ir modernios kūrybinių industrijų specialybės studentams.

„Noriu padėkoti universitetui už tai, kad pakvietė bendradarbiauti ir išmokė, kaip vadovauti įmonėms“, – prieš pasirašymą šypsodamasis sakė M. Žalėnas.

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.