Bendradarbiaus su Akademine kredito unija

Liepos 3 d. Vytauto Didžiojo universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Akademine kredito unija (AKU). Savo parašais ją patvirtino unijos administracijos vadovė Gitana Jasėnienė ir universiteto rektorius prof. Zigmas Lydeka.

Kalbėdamas apie bendradarbiavimo galimybes, Z. Lydeka akcentavo studentų verslumo skatinimą. „Jei subursime aktyvių studentų komandas, AKU gali pagelbėti gaunant paskolas verslumo projektams“, – sakė VDU rektorius.

AKU atstovė pabrėžė, kad universiteto ir unijos bendradarbiavimas jau vyksta, o ši sutartis jį tik įteisins. „Mūsų unijoje kasmet praktiką atlieka puikūs VDU studentai, jų darbu labai džiaugiamės. AKU valdymo organuose esama ir VDU dėstytojų. Tikime, kad ateityje ryšius su universitetu sėkmingai plėtosime ir kitose veiklose“, – sakė G. Jasėnienė.

Bendradarbiavimo sutartyje numatyta, kad abi šalys įsipareigoja skatinti verslo ir studijų integraciją, bendradarbiauti projektinėje ir mokslo taikomosios veiklos srityse. Ketinama kartu organizuoti studentų mokomąsias praktikas, rengti mokymo programas, mokymo metodinę literatūrą, skatinti studentų verslumą bei remti jų iniciatyvas.

Akademinė kredito unija pasižadėjo universiteto studentams teikti reikalingą nekonfidencialią informaciją rengiant bakalauro ir magistro diplominius darbus iš anksto su universitetu suderintomis ir unijai aktualiomis temomis. Universiteto studentai galės šioje organizacijoje atlikti profesinę praktiką. Be to, Akademinė kredito unija ketina įsteigti stipendijas geriausiems universiteto studentams. Unija taip pat ketina konsultuoti universiteto dėstytojus bei teikti siūlymus dėl ekonomikos, vadybos ir verslo administravimo ir kitų krypčių programų studijų tobulinimo.

Taip pat kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.