Bendrabutis priimtiems per papildomą priėmimą

VDU pirmo kurso bakalauro ir vientisųjų studijų studentams pasirašiusiems studijų sutartis su universitetu, atsižvelgiant į miestą, kuriame studijuosite, siūlo apsigyventi VDU bendrabučiuose Kaune arba Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) bendrabučiuose Vilniuje.

Apgyvendinimas studijuosiantiems Kaune

VDU skelbia apgyvendinimo konkursą gyvenamajai vietai universiteto bendrabučiuose gauti 2017 m. Studijų sutartį su universitetu sudariusiems I k. bakalauro ir vientisųjų studijų studentams.

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia studentus apsigyventi trijuose VDU bendrabučiuose Kaune, kuriuose sudarytos patogios sąlygos gyventi, mokytis ir ilsėtis:

• VDU bendrabutyje Nr. 1, Taikos pr. 119 (pritaikytame fizinę negalią turintiems asmenims);
  • VDU bendrabutyje Nr. 2, Vytauto pr. 71 (pritaikytame fizinę negalią turintiems asmenims);
  • VDU bendrabutyje Nr. 3, Taikos pr. 123.

Gyvenamosios vietos pirmo kurso studentams yra skiriamos konkurso tvarka, pirmumą suteikiant:

• studentams, kuriems iki pilnametystės įstatymų nustatyta tvarka buvo nustatyta globa (rūpyba) arba jų tėvai (turėtas vienintelis iš tėvų) yra mirę
  • studentams su negalia
  • studentams iš šeimų, kurios augina 3 ir daugiau vaikų, jei jie yra ne vyresni kaip 25 metų amžiaus
  • studentams, kurių vienas iš tėvų yra miręs
  • studentams iš šeimų deklaravusių gyvenamąją vietą toliau nuo Kauno m. sav. ribų. Kauno miesto sav. gyventojams – gyvenamoji vieta konkurso būdu nesuteikiama.

Prašymai dalyvauti konkurse gyvenamajai vietai bendrabučiuose gauti priimami papildomo LAMA BPO ir universitetinio priėmimo metu (rugpjūčio 21–23 d.) bei tiems, kam nebuvo skirta gyvenamoji vieta ankstesnių konkurso metu, užpildant el. formos paraišką nuo rugpjūčio 21 d. 8 val. iki rugpjūčio 23 d. 24 val.

Pildant el. formos paraišką gyvenamajai vietai bendrabutyje gauti, būtina pateikti dokumentus, pagrindžiančius elektroninėje paraiškoje nurodytą informaciją.

Konkurso gyvenamajai vietai VDU bendrabutyje gauti rezultatai bus paskelbti rugpjūčio 24 d. asmeniškai kiekvienam užpildytoje el. formos paraiškoje nurodytais el. pašto adresais.

Daugiau informacijos apie apgyvendinimą VDU bendrabučiuose Kaune galite rasti čia.

Daugiau informacijos apie apgyvendinimo sąlygas VDU bendrabučiuose Jums suteiks:

• Studentų bendrabučio Nr. 1 (Taikos pr. 119) administracija, tel. (8 37) 35 39 64;
  • Studentų bendrabučio Nr. 2 (Vytauto pr. 71) administracija, tel. (8 37) 22 36 39;
  • Studentų bendrabučio Nr. 3 (Taikos pr. 123) administracija, tel. (8 37) 35 24 57.

Apgyvendinimas studijuosiantiems Vilniuje

Studentai, kurie studijuos Vytauto Didžiojo universitete Vilniuje bus apgyvendinti viename iš Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) bendrabučių esančių Studentų g. 41, 45, 47 arba A. Vivulskio g. 36, Vilniuje. Gyvenamoji vieta LEU bendrabutyje bus suteikta visiems jos prašantiesiems studentams.

Studentai norintys apsigyventi viename iš LEU bendrabučių Vilniuje priimti papildomo LAMA BPO ir universitetinio priėmimo metu (rugpjūčio 21–23 d.), bei tiems, kas neprašė gyvenamosios vietos ankstesnių priėmimo etapų metu, nuo rugpjūčio 21 d. 8 val. iki rugpjūčio 23 d. 24 val., turi:

Užpildžius el. formos paraišką ir pateikus reikalaujamus dokumentus informaciją apie tolimesnę su apgyvendinimu susijusią procedūrą suteiks LEU atstovai susisiekdami su apgyvendinimo prašiusiais studentais individualiai.

Daugiau informacijos apie apgyvendinimo sąlygas ir procedūras Lietuvos edukologijos universiteto bendrabučiuose Vilniuje Jūs galite rasti čia.

Daugiau informacijos apie apgyvendinimo sąlygas LEU bendrabučiuose:

• Studentų centras (Studentų reikalų departamentas)
  • Adresas  S. Daukanto g. 27–206, 44249 Kaunas
  • Telefonas   (8 37) 751 175