„Be pavadinimo“ toliau populiarina šiuolaikinį medijų meną

Kovo 1 d. Vilniaus dailės akademijos Telšių dailės fakulteto (VDA TDF) Telšių parodų salėje buvo atidaryta trijų dėstytojų ir jų studentų medijų meno paroda „Be pavadinimo“, kurioje dalyvauja Vytauto Didžiojo bei Šiaulių universitetų Menų fakultetų atstovai.

Ši paroda tęsia pernai VDU menų galerijoje „101“ pristatytos parodos „Trys dėstytojai ir jų studentai“ (plačiau kviečiame skaityti čia) idėją bei tuos pačius medijų kultūros plėtros tikslus. Kontraversiškai skambantį parodos pavadinimą „Be pavadinimo“ reikėtų suvokti kaip nuorodą į eksperimentinį meno pedagogų ir jaunų kūrėjų žaidimą. Idėjos realizuojamos fotografijos, videofilmo, kompiuterinės grafikos arba grafinio dizaino srityse. Kūrinių tematika įvairi – nuo griežtos dokumentikos iki ekspresyvaus skaitmeninės medijos galimybių reflektavimo.

Jau antrus metus kartu dirbantys ir bendromis idėjomis besidalinantys media menų dėstytojai Rimantas Plungė (VDU, ŠU), Remigijus Venckus (VDU, ŠU) ir Aritonė Plungienė (ŠU) siekia populiarinti šiuolaikinį medijų meną. Dėstytojų manymu, šiuolaikinis universitetas turi būti atviras, jo idėjos turi sietis su bendru Lietuvos kultūriniu gyvenimu. Šią mintį grindžia ir įprasmina bei naujus strateginius ryšius pabrėžia tokios parodos kaip ši.

Plačiau apie parodą Telšiuose kviečiame skaityti čia
Paroda Telšiuose, Kęstučio g. 3, veiks iki 2011 m. kovo 17 d.

Kviečiame žiūrėti fotoreportažą.