Baltų folkloro festivalyje – VDU studentai ir dėstytojai

Spalio 3–9 dienomis Kauno tautinės kultūros centras (KTKC) ir Kauno miesto savivaldybė organizuoja III-ąjį tarptautinį vaikų folkloro festivalį „Baltų raštai“, kurio metu vyks įvairūs kultūriniai renginiai, vakaronės, koncertai. Festivalio programoje dalyvaus ir VDU studentų klubo „Baltai“ nariai bei VDU Letonikos centro dėstytojai.

Kauno tautinės kultūros centre (A. Jakšto g. 18) vyks dauguma festivalio renginių. Spalio 3 d. 18 val. čia vyks festivalio atidarymas, kuriame dalyvaus įvairūs Kauno vaikų folkloro ansambliai, o spalio 4 d. 18 val. – susitikimas su VDU studentų klubo „Baltai“ nariais, filmo „Niekas nėra užmiršta“ peržiūra ir parodos „Baltų kultūros ženklai“ pristatymas.

Savaitę truksiančio festivalio renginiuose dalyvaus ir daugiau universiteto bendruomenės narių – spalio 7 d., penktadienį, 15 val., Kauno tautinės kultūros centre VDU Letonikos centro dėstytojai susirinkusiems pristatys baltų kalbų pradžiamokslį.

Įvairiapusiška „Baltų raštų“ festivalio programa apsilankiusiems taip pat siūlys koncertus, vakarones, susitikimus su folkloro grupėmis, dūdmaišininkų iš Lietuvos, Estijos, Latvijos ir Baltarusijos pasirodymą. Spalio 9 d., sekmadienį, 12 val. renginius vainikuos KTKC folkloro ansamblio „Ratilėlis“ koncertas Kauno įgulos karininkų ramovėje (A. Mickevičiaus g. 19).

Vytauto Didžiojo universitetas yra festivalio partneris.

Festivalio programa
Festivalio plakatas