Baigiasi administracijos darbuotojų mokymosi vizitų pagal LLP / Erasmus programą konkursas 2011 / 2012 m. m.

Tarptautinių ryšių tarnyba kviečia universiteto administracijos darbuotojus paskubėti dalyvauti besibaigiančiame konkurse LLP / Erasmus mokymosi vizitams Europos Sąjungos šalių (taip pat Norvegijos, Lichtenšteino, Islandijos, Šveicarijos, Turkijos ar Kroatijos) organizacijose: Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) partnerinėje LLP / Erasmus aukštojo mokslo institucijoje (VDU partnerių sąrašą rasite: www.trt.vdu.lt); įmonėje / NVO.

Administracijos darbuotojų atliekamos veiklos VDU ir numatoma atlikti veikla užsienio aukštojo mokslo institucijoje ar įmonėje / organizacijoje turi sutapti. Mokymosi vizito trukmė – 7 dienos (5 darbo dienos mokymuisi ir 2 kelionei).

Atranka vykdoma darbo programos pagrindu. Pirmenybė teikiama:
•    kandidatams, dalyvaujantiems LLP / Erasmus administracijos darbuotojų mainų programoje pirmą kartą;
•    kandidatams, kurie yra vykę į LLP / Erasmus mokymosi vizitą, kaip nulinės dotacijos darbuotojai;
•    kandidatams, kurie vizito metu aptars LLP / Erasmus studentų praktikos galimybes priimančioje AMI ar jos partnerinėje įmonėje / organizacijoje;
•    kandidatams, turintiems didesnį darbo stažą VDU;
•    kandidatams, kurie jau turi sutikimą priimti darbuotoją mokymosi vizitui institucijoje;
•    vizitams, kurių metu sustiprinami ir išplečiami padalinių ryšiai bei (pa)rengiami būsimo bendradarbiavimo projektai.

Skiriamos 6 LLP / Erasmus programos finansuojamos vietos.

Iki šių metų rugpjūčio 18 dienos kandidatus prašome pristatyti užpildytą darbo programą (atrankai) į Tarptautinių ryšių tarnybą adresu S. Daukanto g. 27–308.

Atrankos anketą bei daugiau informacijos rasite čia.