„Ausofonuose“ – nuostabūs garsai iš Mažosios Lenkijos

Balandžio 19 – 30 dienomis VDU Politikos ir diplomatijos mokslų fakulteto rūmuose (Gedimino g. 44, antras aukštas) karaliaus Mažosios Lenkijos garsai. Juos skleis vadinamieji „ausofonai“ – žmogaus ausies formos informaciniai audio kioskai.

„Ausofonai“ suteiks galimybę pasiklausyti įvairiausių garsų iš Mažosios Lenkijos. Bus galima išgirsti kas valandą iš Marijos bažnyčios bokšto trimitu grojamą miesto signalą (heinalą), kalnų ganyklose besiganančių avių bliovimą, klezmerių muzikos kapelos melodijas ir kt.

Šią ekspoziciją, pristatančią kultūros gausa ir įvairove kerinčią Krokuvą bei Mažosios Lenkijos regioną, parengė Mažosios Lenkijos kultūros institutas (lenk. Małopolski Instytut Kultury).