Aukštųjų mokyklų mugėje – pažintis su studijomis VDU (VIDEO)

Sausio 21 d., šeštadienį, LKKA manieže (Aušros g. 42, Kaunas) vyko tradicinė aukštųjų mokyklų mugė „Kur studijuoti?“, kurios metu visi norintys galėjo susipažinti su Lietuvoje siūlomomis studijomis. Renginyje dalyvavo ir Vytauto Didžiojo universitetas. Besidomintys aukštojo mokslo galimybėmis šalyje kviečiami apsilankyti ir parodoje „Mokymasis. Studijos. Karjera 2012“, kuri vyks parodų centre „Litexpo“ (Laisvės pr. 5, Vilnius) vasario 2–4 dienomis.

VDU atstovai, darbuotojai ir studentai mugėje „Kur studijuoti?“ moksleiviams pristatė studijas universitete, atsakė į jiems rūpimus klausimus, pasakojo apie išskirtinę VDU studijų sistemą, galimybes studijuoti užsienyje pagal mainų programas ir t. t. Kaip įprasta, buvo dalinami ir informaciniai leidiniai, kuriuose plačiau pasakojama apie dešimtyje VDU fakultetų organizuojamas studijas ir kitas akademinio gyvenimo universitete ypatybes. Kaune vykęs renginys pritraukė daugybę moksleivių iš visos Lietuvos, kuriems tai buvo puiki galimybė sužinoti daugiau apie aukštojo išsilavinimo perspektyvas šalyje.

Praleidusieji progą dalyvauti mugėje kviečiami į Vilniuje, parodų centre „Litexpo“ (Laisvės pr. 5), vasario 2–4 dienomis vyksiančią parodą „Mokymasis. Studijos. Karjera 2012“, kurioje taip pat šurmuliuos universitetų, aukštųjų mokyklų atstovai ir pasakos apie savo siūlomas studijas.

Kviečiame žiūrėti Kristijono Jakubsono (k.jakubsonas@vkt.vdu.lt) videoreportažą ir Alvydo Vaitkevičiaus (a.vaitkevicius@vkt.vdu.lt) fotoreportažą iš Kaune vykusios aukštųjų mokyklų mugės.