Aukštųjų mokyklų mugė Vilniuje: labiausiai motyvuoti speigo nepabūgo (VIDEO)

Vasario 2–4 dienomis Vilniuje šurmuliavo  paroda „Mokymasis. Studijos. Karjera 2012“. Šios aukštųjų mokyklų mugės metu VDU ir kitų mokymo įstaigų atstovai visus norinčius supažindino su studijomis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, o visi klausimai virto atsakymais. Nors lauke tvyrojo speigas, moksleiviai jo nepaisė ir rūpinosi savo ateitimi. Pasibaigus renginiui, kuriame dalyvavo ir VDU, universitetas kviečia dalyvauti nemokamose konsultacijose abiturientams.

Visas tris dienas mugės metu parodų centre „Litexpo“ (Laisvės pr. 5) prie Vytauto Didžiojo universiteto stendo būriavosi moksleiviai, kuriems universiteto atstovai, darbuotojai ir studentai padėjo apsispręsti dėl būsimos ateities, konsultavo stojimo klausimais, supažindino su studijomis, būsimais renginiais ir išskirtinėmis galimybėmis, kurias siūlo VDU.

Auštųjų mokyklų parodoje visus šypsotis privertė „VDU Erasmus Panda“, kuri ėmė interviu ne tik iš moksleivių, bet ir iš premjero Andriaus Kubiliaus bei Švietimo ir mokslo ministro Gintaro Steponavičiaus. Pastarieji nepagailėjo gerų žodžių apie VDU.

Pasibaigus aukštųjų mokyklų parodai, kovo-balandžio mėnesiais Vytauto Didžiojo universitetas visus abiturientus kviečia į nemokamas konsultacijas. Daugumai jau pasirinkus savąją kryptį ir artėjant egzaminų sesijai, VDU dėstytojai ragina prisiminti svarbiausius aspektus ir drauge pasiruošti lietuvių, anglų kalbų, matematikos, istorijos, chemijos, biologijos ir informacinių technologijų egzaminams.

VDU Menų fakultetas taip pat visus kviečia apsilankyti Vaidybos ir Naujųjų medijų meno studijų programų parengiamuosiuose kursuose. Tuo tarpu Muzikos akademija visiems susidomėjusiems duris atvers balandžio 22 d.

Daugiau informacijos apie šias nemokamas konsultacijas bus teikiama VDU tinklalapyje vdu.lt, sekite naujienas.

Kviečiame žiūrėti Kristijono Jakubsono (k.jakubsonas@vkt.vdu.lt) videoreportažą ir Alvydo Vaitkevičiaus (a.vaitkevicius@vkt.vdu.lt) fotoreportažą iš aukštųjų mokyklų mugės „Mokymasis. Studijos. Karjera 2012“ Vilniuje.