Aukštųjų mokyklų dėstytojai ir darbuotojai kviečiami į rekolekcijas Truskavoje

Balandžio 16 – 18 dienomis Kauno akademinės sielovados klubas kviečia į rekolekcijas Truskavoje (Kėdainių raj.), kurias ves VDU kapelionas kun. Kęstutis Brilius. Pagrindinė pavasario rekolekcijų tema: „Kaip melstis, kad Dievas išgirstų?“

Susikaupti po svarbiausios krikčionių pavasario šventės – Velykų, nuoširdžiai pasimelsti ir surasti laiko pasikalbėti širdžiai artimomis temomis kviečiami visų aukštųjų mokyklų dėstytojai ir darbuotojai.

Rekolekcijos vyks nuo penktadienio vakaro iki sekmadienio pietų. Taip pat jų metu, šeštadienį, numatyta pusės dienos piligriminė išvyka po gražiausias apylinkės vietas.

Norintys dalyvauti rekolekcijose iki balandžio 15 d. kviečiami registruotis el. paštu kauno.akademine.sielovada@gmail.com. Dalyvio mokestis – 70 Lt.