Atsakymai į religijų formavimosi klausimus – Izraelyje

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) 2016 m. gruodžio 28 – 2017 m. sausio 9 dienomis kviečia dalyvauti tarptautinėje programoje programoje „One Land, Two Peoples and Three Religions“ Galilėjaus tarptautiniame vadybos institute (Galilee International Management Institut), Nahalyje, Izraelyje.

Ši žiemos programa Izraelyje orientuota į Judaizmo, Krikščionybės ir Islamo religijas bei jų formavimąsi Izraelio – Palestinos konflikto kontekste. Programos metu bus analizuojami istoriniai įvykiai bei jų nulemta dabartinė religinių santykių ir tapatybių situacija. Be akademinių paskaitų vyks įvairios diskusijos ir išvykos, aplankant fizinius objektus, turėjusius ir turinčius įtakos Judaizmo, Krikščionybės ir Islamo formavimuisi.

Tarptautinė programa „One Land, Two Peoples and Three Religions“ skirta visai akademinei bendruomenei: dėstytojams, mokslininkams, studentams – kurie domisi religiniais klausimais ir problemomis.

Norintys dalyvauti turi užpildyti aplikacijos formą.

Daugiau informacijos