Atranka studijoms Wasedos universitete Japonijoje

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba skelbia atranką pilnoms magistrantūros ir doktorantūros studijoms Japonijoje, Wasedos universitete pagal Monbukagakabusho (MEXT) programą. Paraiškas teikti galima iki sausio 24 d.

Atranka skelbiama studijoms Wasedos universiteto Azijos ir Ramiojo vandenyno studijų aukštojoje mokykloje (angl. Graduate School of Asia-Pacific Studies, GSAPS).

Reikalavimai dalyviams

• Ketvirto kurso bakalauro studijų arba antro kurso magistrantūros studentai;
  • Gerai besimokantys studentai;
  • Moka anglų ir japonų k.;
  • Politikos mokslų krypties studentai.

Dėmesio. Norintys dalyvauti atrankoje prašomi užpildyti atrankos anketą ir pristatyti ją į Tarptautinių ryšių tarnybą (S. Daukanto g. 27–308) arba atsiųsti el. paštu v.daciola@trt.vdu.lt. Prie anketos dalyviai prašomi prisegti gyvenimo aprašymą (CV) su nuotrauka ir anglų ir/arba japonų kalbos mokėjimą patvirtinantį dokumentą. Paraiškos priimamos iki sausio 24 d.

Prieš dalyvaujant konkurse rekomenduojama susipažinti su jo sąlygomis ir reikalavimais.

MEXT programos stipendija

MEXT programa padengia mokestį už studijas, apmoka kelionės išlaidas, skiria  stipendiją (147 000 jienų/mėn. magistrui, 148 000 jienų/mėn. doktorantūros studentui).

Daugiau informacijos

• Vaidas Dačiola