Atpažink kintančius Kauno miesto centro fragmentus!

1973

Vytauto Didžiojo universiteto Menų centras kviečia dalyvauti konkurse – pasidairyti po Kauno miestą, atpažinti jo fragmentus ir kurti šiuolaikines Kauno legendas. Geriausiai pasirodžiusių dalyvių laukia prizai.

Konkurso rengėjai trumpai apibūdino ką reikia padaryti norint dalyvauti:

1. Atidžiai peržiūrėti skaidres (aut. Sigita Kasparaitė) ir perskaityti užuominas, nes „ten parašyti visi atsakymai”.
2. Pasivaikščioti po Kauną (realioje arba skaitmeninėje erdvėje).
3. Surasti ir atpažinti pastatus arba jų fragmentus (nors prabėgo visai nedaug laiko, tačiau šiandien jie, galbūt, jau atrodo visai kitaip).
4. Nurodyti architektūros objektų adresus (gatvės/gatvių pavadinimus ir namo numerį/numerius) bei parašyti kaip atpažinote objektą (pvz. informaciją radote internete, namą pastebėjote vaikščiodami gatvėmis, apie pastatą perskaitėte knygoje ir pan.).
5. Atsakymus siųsti iki 2012 m. sausio 1 d. el. paštu s.kasparaite@mf.vdu.lt (laiške nurodyti vardą, pavardę, fakultetą (studijuojamą specialybę), kursą, telefoną (nebūtina)). Taip pat prašoma informuoti, ar dalyvis sutinka, kad laimėjimo atveju jo pavardė būtų paskelbta elektroninėje erdvėje.

Trys daugiausia tikslių atsakymų pateikę dalyviai bus apdovanoti Vytauto Didžiojo universiteto, Menų centro ir rėmėjų įsteigtais prizais – kaip ir kada atsiimti laimėjimą (-us) bus pranešta iki 2012 m. sausio 12 d. (lygiųjų atveju galios principas – „kas pirmesnis, tas gudresnis”).

„P.S.” raidėmis yra pažymėti papildomi konkursai – galite pasirinkti ir dalyvauti viename arba keliuose iš jų. Dalyvaujantys konkursuose, pažymėtuose raidėmis „P.S.”, darbus/atsakymus gali pateikti iki 2012 m. kovo 1 d. –  nugalėtojai bus paskelbti iki 2012 m. balandžio 1 d.

Visų specialybių studentai, kuriems gera pažinti savo miestą – ne tik skaityti apie praeitį, bet ir stebėti, analizuoti šiandieninius procesus, norisi dalyvauti kuriant ateities planus, dalintis idėjomis ir asmenine patirtimi – jau šiandien kviečiami susipažinti ir bendrauti. Naujai veiklai prašome registruotis el. paštu s.kasparaite@mf.vdu.lt (nurodykite savo vardą, pavardę, fakultetą, studijuojamą specialybę, kursą, telefoną (nebūtina)) –  apie pirmojo susitikimo datą, laiką ir vietą bus pranešta el. paštu asmeniškai bei VDU naujienose. Vienas net ir mieste „ne karys“, tad bendrauti pradėsime kuomet komandoje atsiras bent 10 bendraminčių.

Geriausi darbai, tekstai, sumanymai, projektai bus patalpinti šiuo metu kuriamoje naujoje VDU Menų centro svetainėje – tad nė viena dėmesio verta idėja neliks nepastebėta.

Sigitos Kasparaitės nuotr.