Archyviniuose kadruose – Kazio Lozoraičio prisiminimai apie VDU muziejines erdves (VIDEO)

Kviečiame žiūrėti video reportažą, sumontuotą iš universitete saugomų archyvinių kadrų – jame diplomato Stasio Lozoraičio (vyresniojo) sūnus Kazys Lozoraitis dalinasi prisiminimais apie tarnybinį butą, kuriame tarpukario laikotarpiu gyveno Lozoraičių šeima. Dabar šiame pastate veikia Lozoraičių muziejus, VDU istorijos menė bei įsikūręs Vytauto Didžiojo universiteto rektoratas.

Lozoraičių muziejus from VDUvideo on Vimeo.

Primename, kad aplankyti VDU Rektorato pastate (K. Donelaičio g. 58), veikiantį S. ir S. Lozoraičių muziejų bei universiteto istorijos menę gali visi norintys. Šios erdvės atviros lankytojams kiekvieną penktadienį nuo 13 iki 15 val. Aplankyti muziejines erdves galima ir kitu patogiu metu – tereikia iš anksto užsiregistruoti.

Daugiau informacijos apie VDU muziejines erdves.