Ar Europa byra? Diskusija su N. Kermani ir L. Donskiu

Skolų krizė, pabėgėlių krizė, „Brexit“, populizmas, dešinysis radikalizmas, taip pat Ukrainos krizė, bandymai įvykdyti karinius perversmus bei autokratizmo tendencijos mūsų artimiausiose šalyse kaimynėse… Kokia ateitis laukia Europos? Ar dabartinį Europos susiskaldymą iššaukė migracijos ir pabėgėlių krizė? O gal tai jau anksčiau prasidėjusio byrėjimo proceso simptomai?

Vytauto Didžiojo universiteto profesorius, VDU „Academia cum laude“ vadovas Leonidas Donskis ir laisvasis rašytojas, habilituotas daktaras orientalistas Navidas Kermani (Vokietija) šiuos klausimus nagrinėja daugelyje savo publikacijų.  N. Kermani už literatūrinę ir akademinę veiklą 2015 m. buvo apdovanotas Vokietijos knygų prekybos taikos premija, yra gavęs Kleisto premiją ir kitų apdovanojimų.