Apsilankykite VDU Muzikos akademijos interneto svetainėje

2067

Kviečiame naujausią ir aktualiausią informaciją apie Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos gyvenimą skaityti naujojoje interneto svetainėje.

Greitu metu čia atsiras informacija stojantiesiems apie fakultetą ir studijų programas bei stojimo sąlygas, fotografijos ir vaizdo įrašai iš akademijos renginių, bendruomenės gyvenimo.

Į Vytauto Didžiojo universitetą integravus Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakultetą, steigiama VDU Muzikos akademija siekiama išlaikyti ir aktyvinti Kauno muzikos mokymo tradiciją, ugdyti muzikos talentus, garsinančius ne tik Kauno, bet ir Lietuvos vardą visame pasaulyje. Plačiau