Studentams – vasaros mokykla Taivane

Nacionalinis Čengči universitetas (NCCU) Taivane paskelbė kvietimą dalyvauti 2018 m. NCCU tarptautinėje vasaros mokykloje užsienio studentams, kuri vyks 2018 m. liepos 5 – rugpjūčio 5 d. Paraiškas siųsti galima vasario 1 – gegužės 4 d.

Šiemet mokykla dalyviams pasiūlys ne tik intensyvius kinų mandarinų kalbos kursus, bet ir 10 anglų kalba dėstomų akademinių kursų vadybos, socialinių ir humanitarinių mokslų srityse, kurie skirti Taivano, Kinijos ir Rytų Azijos klausimams. Be akademinių žinių ir kalbos tobulinimo galimybių, programa taip pat suteiks galimybę dalyvauti ekskursijose, kurių metu bus aplankyti svarbiausios kultūrinės ir istorinės Taivano vietos.

Vasaros mokykla leis studentams pagilinti žinias, susijusias tarptautiniu verslu, kultūra, ekonomika, politika, istorija, kinų mandarinų kalba. Tai taip pat galimybė susitikti su studentais iš įvairių pasaulio kraštų, skirtingų kultūrinių, socialinių aplinkų.