Apie studijas ir praktiką užsienyje – iš pirmų lūpų

Vasario 20 d., trečiadienį, VDU mažojoje salėje vyko Tarptautinių ryšių tarnybos renginys „Kada, jei ne dabar!!?“, kurio metu studentai galėjo sužinoti apie studijas ir praktiką užsienyje iš pirmų lūpų.

Renginio metu buvo pristatytos studentų patirtys, visi norintys galėjo sužinoti apie dokumentus ir kitus reikalavimus, vyko VDU partnerinių universitetų mugė.

Organizatoriai primena atrankos dokumentų pateikimo terminus:

• „Erasmus“ studijoms – iki kovo 2 d.
  • Dvišalių mainų stipendijai (išskyrus Japonijos universitetus) – iki kovo 12 d.
  • „Erasmus“ praktikai – iki balandžio 21 d.

Atranka dvišalių mainų stipendija į Japonijos universitetus jau baigėsi.

Daugiau informacijos apie paskelbtus konkursus galima rasti Tarptautinių ryšių tarnybos tinklalapyje.

Kviečiame žiūrėti Alvydo Vaitkevičiaus (a.vaitkevicius@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.