Apie gyvenimą konfliktų zonose – studentų akimis

Lapkričio 4 d., trečiadienį, 16 val., VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, II a.) Jungtinių Tautų studentų klubas surengs diskusiją „Gyvenimas konfliktų zonose“ („Living in Conflict Zones“) su VDU užsienio studentais.

Diskusijoje anglų kalba Lietuvoje studijuojantys ukrainiečiai, turkai, kurdai, nigeriečiai, azerbaidžaniečiai ir armėnai pristatys jų regionuose vykstančius konfliktus, diskutuos su kitais studentais ir atsakys į klausimus apie gyvenimą konflikto alinamame regione.

Renginio dalyviai kalbės apie konfliktus savo gimtosiose šalyse. Studentai iš Turkijos pristatys abi turkų ir kurdų konflikto puses, o nigeriečiai papasakos apie Boko Haramą ir terorizmą Nigerijoje. Azerbaidžaniečiai ir armėnai pasidalins mintimis apie konfliktą dėl Kalnų Karabacho, tuo tarpu Ukrainos studentai aptars krizę savo gimtinėje.