Apdovanoti aktyviausi „Verslumo akademijos“ studentai

627

Gruodžio 12 d.  „Verslumo akademijos“ pirmojo ciklo uždarymo šventėje buvo pasveikinti bei apdovanoti geriausius rezultatus parodę šios mokymų programos gretutinių studijų studentai.

„Verslumo akademijos“ dalyviai turėjo galimybę bendradarbiauti su Lietuvos ir pasaulio įmonėmis, tokiomis kaip UAB „Intermedix“, UAB „Naujasis nevėžis“ (OHO), UAB „Lidl Lietuva“, UAB „Vičiūnai groupe“, „Courage Ventures“, AB „Telia Lietuva“ ir spręsti realius verslo atstovų pateiktus iššūkius.

Kiekvieną savaitę vykusiuose individualiuose grupių susitikimuose generuoti idėjas padėjo patyrusių ekspertų – verslininkų, reklamos agentūrų, technologijų ir kitų sričių įmonių atstovai, pasaulyje gerai žinomos „Design Thinking“, „Lego serious play“, „MethodKit“ metodikos. Bene du mėnesius komandiškai generuotos idėjos, sprendžiant pateiktus probleminius atvejus, buvo pristatytos tarpiniuose bei finaliniuose susitikimuose darbo rezultatus pristatant įmonių atstovams. Gruodžio 12 d. vykusioje šventėje buvo apdovanotos geriausiai pasirodžiusios komandos ir aktyviausi bei darbščiausi pusmečio studentai.

Mokymų programa prasidėjusi įvadiniu renginiu „Entrepreneris 4“ bei patyrimine  išvyka, stovykla Jadagonyse, taip pat toliau buvo tęsiama kassavaitiniuose verslumo kompetencijų ir idėjų laboratorijų paskaitose. Kviestiniai svečiai tokie kaip: marketingo ir rinkodaros specialistė, FOXIAD direktorė Rasa Siudikienė. „DELFI“ žurnalistė Kristina Pocytė ir VDU dėstytojai: dr. Justinas Kisieliauskas, dr. Agnė Blažienė  dalinosi ne tik savo asmenine patirtimi bet ir kompetencijų pritaikomumo praktikose. Mokymų ciklo metu didelis dėmėsis buvo skirtas asmeniniam studentų tobulėjimui, kur asmeninio tobulėjimo planus susidaryti ir įgyvendinti padėjo mentorių komandos.

„Verslumo akademijos“ gretutinių studijų (33 ECTS akademiniai kreditų apimties) mokymų programą baigusiems studentams bus išduoti baigimo pažymėjimai su Universiteto rektoriaus, “Verslumo akademijos” vadovo parašais bei įmonių atstovų rekomendacijomis.

Studentų atrankos į naują mokymų programos ciklą prasidės jau 2018 m. vasario mėnesį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.