Antropologo prof. T. H. Erikseno paskaita

Gegužės 7-8 dienomis Vytauto Didžiojo universitete (VDU) lankėsi bei viešą paskaitą ir seminarą vedė Thomas Hyllandas Eriksenas – vienas garsiausių šiandienos pasaulio antropologų, Oslo universiteto socialinės antropologijos profesorius, Europos socialinių antropologų asociacijos EASA prezidentas (2015-2016), Norvegijos Mokslo akademijos narys.

Viešoje paskaitoje „Perkaitęs pasaulis: antropologija, globalinės problemos ir paspartinti pokyčiai“ (angl. „An overheated world: anthropology, global issues and accelerated change“) profesorius gilinosi į šiandienos kultūrinio kompleksiškumo temas, daugiakultūrinę šiandienos visuomenę.