Antradienį pirmakursiai laikys informatikos testą

Rytoj, rugpjūčio 25 d., antradienį, 9 val., VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28), pirmo kurso studentai laikys informatikos testą. Tai – vienas iš pirmakursiams skirtos įvadinės savaitės renginių.

Informatikos testas – ne egzaminas, o  tik pirmakursių žinių  patikrinimas. Šis  visiems  nuolatinių studijų pirmo kurso studentams privalomas testas leis  įvertinti, ar studentui būtina studijuoti D grupės dalyką „Informatika“. Ateidami į testą nepamirškite asmens tapatybės dokumento.

Informatikos testo laikymo tvarkaraštis

9-10 val. Humanitarinių mokslų fakultetas
Anglų filologija, Anglų ir vokiečių filologija, Filosofija, Istorija, Italistika ir romanų kalbos, Lietuvių filologija ir leidyba, Prancūzų filologija, Rytų Azijos šalių kultūros ir kalbos
10-11 val. Gamtos mokslų fakultetas
Aplinkotyra ir ekologija, Biochemija, Biologija, Biotechnologija
Teisės fakultetas
Teisė, Teisė ir finansai
11-12 val. Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas
Politikos mokslai, Tarptautinės politikos ir vystymo studijos (anglų k.), Pasaulio politika ir ekonomika (anglų k.), Viešasis administravimas, Viešoji komunikacija
12-13 val. Menų fakultetas
Kūrybinės industrijos, Mados dizainas (anglų k.), Muzikos produkcija (anglų k.), Menotyra, Naujųjų medijų menas, Vaidyba
Muzikos akademija
Atlikimo menas, Muzikos pedagogika
Informatikos fakultetas
Matematika ir jos taikymas
Katalikų teologijos fakultetas
Katalikų teologija, Religijos pedagogika
13-14 val. Ekonomikos ir vadybos fakultetas
Ekonomika ir finansai, Europos ekonomikos studijos (anglų k.), Marketingo vadyba, Verslo administravimas
Socialinių mokslų fakultetas
Karjera ir profesinis konsultavimas, Psichologija, Socialinė politika, Socialinis darbas, Sociologija ir antropologija

D grupės dalyką „Informatika“, jei nesate nuo jo atleisti, privalote išklausyti per pirmuosius du studijų semestrus.

Testas bus laikomas VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28).

Informatikos testo gali nelaikyti:

1. Įstojusieji į Informatikos ar Multimedijos ir interneto technologijų studijų programas.
  2. Turintys ECDL pažymėjimus. Pažymėjimo kopijas būtina pristatyti testavimo komisijai rugpjūčio 25 d. arba atsiųsti el. paštu dek@if.vdu.lt iki rugsėjo 25 d. laiške nurodant savo fakultetą ir studijų programą.
  3. Išlaikę valstybinį informacinių technologijų egzaminą. Atestato kopiją reikia pristatyti į rugpjūčio 25 d. VDU didžiojoje salėje vyksiantį testą arba iš anksto galima atnešti į VDU Informatikos fakulteto dekanatą (Vileikos g. 8-409). Dokumentus galima pristatyti ir vėliau, taip pat galima juos atsiųsti el. paštu dek@if.vdu.lt laiške nurodant savo vardą ir pavardę, fakultetą bei studijų programą.
  4. Įstojusieji į VDU antrą kartą ir jau išlaikę testą. Jie turi užpildyti prašymą dėl testo užskaitymo VDU Informatikos fakulteto dekanate (Vileikos g. 8-409) arba VDU Studentų centre (S. Daukanto 27-206).
  5. Norintys klausyti D grupės dalyką „Informatika“.

Tai – vienas iš pirmakursiams skirtos įvadinės savaitės renginių. Visą „Įvado į studijas VDU 2015“ programą rasite puslapyje www.vdu.lt/ivadas2015/.