Anglų k. ir kompiuterinio raštingumo testų rezultatai

Vytauto Didžiojo universitetas skelbia anglų kalbos ir kompiuterinio raštingumo testų  rezultatus (rekomenduojamus studijuoti lygius).

Anglų kalbos diagnostinis testas

VDU Užsienio kalbų institutas  pateikia 2017/2018 m. m. pirmo kurso studentų laikyto anglų kalbos diagnostinio testo rezultatus, kuriuose studentui priskirti rekomenduojami anglų kalbos lygiai. Lygis, kuris pažymėtas ties studento vardu, yra jam rekomenduojamas, todėl jis turi registruotis į to lygio grupę.

Įstojusieji, kurie pradėjo studijuoti Universitete jau įgiję akademinės anglų kalbos C1 lygį, tęsia anglų kalbos mokymąsi, rinkdamiesi aukštesnio lygio specialybės anglų kalbos dalykus arba mokosi kitų užsienio kalbų.

Tuos, kurie dar nelaikė diagnostinio testo, kviečiame atvykti per pirmąją semestro savaitę. Jūsų lauksime VDU Užsienio kalbų institute, K. Donelaičio g. 52-603, 9:00–11:00 val. arba 14:00–15:00 val.

Daugiau informacijos

• VDU Užsienio kalbų institutas
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-603, 44244 Kaunas
  • Telefonas  (8 37) 327 845
  • El. paštas  darbuotojai@ukc.vdu.lt
  • Internetas  http://ukc.vdu.lt

Kompiuterinio raštingumo testas

Testo rezultatai pagal fakultetus:

Ekonomikos ir vadybos fakultetas
Gamtos mokslų fakultetas
Humanitarinių mokslų fakultetas
Informatikos fakultetas
Katalikų ir teologijos fakultetas
Menų fakultetas
Muzikos akademija
Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas
Socialinių mokslų fakultetas
Teisės fakultetas

Studentai, kurių pavardžių nėra sąraše (neišlaikę arba nelaikę testo), privalo registruotis į B grupės dalyką Kompiuterinis raštingumas.

B grupės dalyką Kompiuterinis raštingumas privaloma išklausyti per pirmuosius studijų metus.

Studentai, kurie negalėjo atvykti laikyti testo rugpjūčio 29 d., Kompiuterinio raštingumo testą galės laikyti 2017 m. rugsėjo 25 – 29 dienomis Informatikos fakulteto dekanate (Vileikos g. 8, 409 kab.) nuo 9.00 iki 16.00 val.

Daugiau informacijos

• VDU Informatikos fakultetas