Anglų filologijos katedra skelbia kasmetinį studentų vertimo konkursą

Balandžio 15 d., penktadienį, 13 val., K. Donelaičio g. 52-322, VDU Humanitarinių mokslų fakulteto Anglų filologijos katedra surengs kasmetinį Studentų neliteratūrinio teksto vertimo konkursą, kurį remia VDU Anglų kalbos magistro programos absolventė, Europos Parlamento Lietuvių kalbos vertimo skyriaus darbuotoja Giedrė Matelytė.

Pagal konkurso-stipendijos nuostatus, I – III vietos laimėtojams Stipendijos komiteto sprendimu bus sumokama vienkartinė stipendija, įteikiant vardinį čekį, atsiųstą mecenatės.

Dalyvauti norintys studentai kviečiami registruotis anglų filologijos katedroje (K. Donelaičio g. 52-615). Konkurso vertimo apimtis – 1 puslapis teksto anglų kalba, kuriam išversti skiriamos 2 val.; verčiant galima naudotis žodynais (iki 5 žodynų). Svarbiausi vertimo kokybės nustatymo kriterijai yra teksto anglų kalba suvokimas ir jo perteikimas taisyklinga lietuvių kalba.

Išverstus darbus taiso komisijos nariai. Jei konkurso dalyviai surinktų vienodą balų skaičių, lemiamą balsą turi komisijos pirmininkas.