Alkoholio vartojimas: laisvės ir atsakomybės ribos

Gruodžio 10 d., ketvirtadienį, 9–14 val., VDU Teisės fakultete (Jonavos g. 66-206) vyks konferencija „Alkoholio vartojimas: laisvės ir atsakomybės ribos“. Registracija į konferenciją vyksta internetu iki gruodžio 8 d. 12 val.

Konferencijoje bus skaitomi pranešimai apie alkoholio vartojimo problemas, žalą kitiems, konstitucinės jurisprudencijos kontekstą, valstybinę alkoholio kontrolės politiką Lietuvoje, neblaivius vairuotojus keliuose ir kitas temas.

Sveikinimo žodį tars VDU Teisės fakulteto dekanas doc. dr. Tomas Berkmanas ir Lietuvos teisės instituto Teisinės sistemos tyrimo skyriaus vedėja Eglė Kavoliūnaitė-Ragauskienė. Tarp pranešėjų – VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto doc. dr. Ilona Tamutienė, VDU Teisės fakulteto asistentė Neringa Palionienė, LSMU profesorius, Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos prezidentas Aurelijus Veryga ir kiti.

Registracija į konferenciją (iki gruodžio 8 d. 12 val.)

Konferencijos programa