Aktyviausi VDU doktorantai kviečiami dalyvauti konkurse

Vyksta VDU Aktyviausių doktorantų konkursas. Šio konkurso fondą sudaro 2700 eur, iš kurio aktyviausiems doktorantams bus skiriamos vienkartinės stipendijos.

Konkurse gali dalyvauti:

• Universiteto nuolatinių studijų 2 – 4 kurso doktorantai.
  • Universiteto ištęstinių studijų 2 – 6 kurso doktorantai.
  • Doktorantai, konkurso metu esantys akademinėse atostogose, dalyvauti konkurse negali.

Konkurse vertinama veikla, atlikta nuo 2018 m. sausio 1 d. iki 2018 m. gruodžio 31 d.

Doktorantas, norintis dalyvauti konkurse, iki 2019 m. sausio 14 d. 17 val. VDU Mokslo ir inovacijų departamento Mokslo ir meno skyriui skaitmeniniu būdu el. pašto adresu mokslas@vdu.lt turi pateikti šiuos dokumentus:

• Užpildytą paraišką (1 priedas). Paraiškos formoje nurodoma informacija apie doktorantą bei pateikiama motyvacija stipendijai gauti.
  • Svarbiausių 2018 m. mokslinių publikacijų sąrašą bei jų kopijas. Publikacijos turi būti užregistruotos Universiteto dėstytojų ir mokslo darbuotojų publikacijų duomenų bazėje/ eLABa duomenų bazėje (vertinamos tik paskelbtos mokslinės publikacijos su universiteto prieskyra); apie priimtas spaudai publikacijas doktorantas pateikia pažymą; ta pati publikacija negali būti teikiama konkursui du kartus (jei vienais metais šiam konkursui teikiama pažyma apie priimtą spaudai publikaciją, kitų metų konkurse ši publikacija įskaitoma nebus).

Informacija apie 2018 m. doktoranto mokslinę veiklą (MV) – dalyvavimą konferencijose, seminaruose, stažuotėse ir pan., bus įskaitoma iš VDU Mokslo darbuotojų veiklos ataskaitų ir analizės informacinės sistemos MATIS. Konkurse dalyvaujantis doktorantas ją turi užpildyti iki dokumentų teikimo termino pabaigos – 2018 m. sausio 14 d. 17 val. VDU dėstytojų portale.

Konkurso nuostatai

Dalyvio paraiška