Aktuali informacija dėl LSP (ATNAUJINTA)

Studentų reikalų tarnyba informuoja, kad, vadovaujantis 2012 m. rugsėjo 28 d. Švietimo ir mokslo ministerijos įsakymu Nr. SR-4831, pratęsiamas studentams išduodamų specialių VDU pažymų išdavimo ir galiojimo laikotarpis.

Visiems pirmo kurso nuolatinės studijų formos studentams, norintiems pasinaudoti LR transporto lengvatų įstatymo (Žin., 2000, Nr. 32-890) 5 straipsnyje nustatytomis lengvatomis, bus ir toliau išduodamos nustatytos formos Vytauto Didžiojo universiteto pažymos apie studentų statusą.

Pateikus šią pažymą ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą minėtoji transporto lengvata galios nuo 2012 m. spalio 1 d. iki spalio 31 d. Po nustatyto termino pabaigos lengvatos studentams galios tik pateikus Lietuvos studento pažymėjimą.

Svarbu. Nustatytos formos VDU pažyma apie studentų statusą, išduota anksčiau ir galiojanti iki spalio 1 d., spalio mėnesį negalios, todėl norint turėti teisę į pagal transporto lengvatų įstatymą nustatytą lengvatą reikia kreiptis į Studentų reikalų tarnybą dėl naujos nustatytos formos pažymos išdavimo.

Pažyma išduodama Studentų reikalų tarnyboje (S. Daukanto g. 27-212) darbo dienomis nuo 9:00 iki 12:00 ir nuo 13:00 iki 16:30.

Daugiau apie pažymas

Studentų reikalų tarnyba