Absolventų stipendijos konkursas praktikai atlikti

VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas kviečiame teikti paraiškas VDU politikos mokslų absolventų stipendijai gauti. Stipendija skirta iš dalies finansuoti praktiką vienoje iš šių Lietuvos Respublikos (LR) diplomatinių atstovybių:

• LR nuolatinėje atstovybėje prie tarptautinių organizacijų Vienoje;
  • LR ambasadoje Estijos Respublikoje;
  • LR ambasadoje Ukrainoje.

Stipendijos laimėtojas (-a) pats galės pasirinkti kurioje iš šių trijų diplomatinių atstovybių atliks praktiką. Numatoma praktikos data – 2017 m. birželio-liepos mėn.

Stipendijos tikslas – skatinti VDU politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto studentus plėsti akiratį aktualiais tarptautinių santykių klausimais, Lietuvos vaidmeniu tarptautinėje politikoje, diplomatijos teorijos ir diplomatijos praktikos tarpusavio ryšiu, o taip pat skatinti akademinį bei visuomeninį studentų aktyvumą.

Stipendijos suma – 2000 EUR (du tūkstančiai eurų). Stipendijos laimėtojas yra pats atsakingas už gyvenamosios vietos susiradimą, sveikatos draudimą praktikos metu, o taip pat sveikatos draudimą nuvykimo į praktikos atlikimo vietą ir grįžimą iš jos metu, bei su tuo patirtas finansines išlaidas.

Prašymų pateikimas

Paraiškas gali teikti VDU PMDF 2-4 kurso bakalaurantai, magistrantai, doktorantai – LR piliečiai.

Paraiška susideda iš:

• paraiškos anketos;
  • motyvacinio laiško (laisva forma, iki 2 psl.). Laiškas, be kita ko, turėtų atsakyti ir į šiuos klausimus: (a) kodėl norėtumėte stažuotis LR diplomatinėje atstovybėje; (b) kokios patirties ir įgūdžių tikitės įgyti stažuotės/praktikos metu; (c) kaip ketinate panaudoti įgytą patirtį savo būsimoje karjeroje/gyvenime?

Kandidatai stipendijai gauti taip pat bus vertinami ir interviu su atrankos komisija metu.

Paraiškos priimamos iki 2017 m. vasario mėn. 6 d. el. paštu.

Konkurso stipendijai laimėti rezultatai bus paskelbti ne vėliau 2017 m. vasario mėn. 14 d.

Stipendijos konkurso paraiškos anketa.