Absolventei – premija už magistro darbą

VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto absolventė Rima Noreikaitė tapo Lietuvos Respublikos finansų ministerijos skelbto studentų mokslinių darbų konkurso laureate – pelnė papildomą premiją už savo magistro darbo temos aktualumą, naujumą, netikėtumą ir atskleidimą.

Konkursui, kuriame dalyvavo studentų darbai ES struktūrinių fondų tematika, R. Noreikaitė pateikė VDU valstybės institucijų administravimo studijų programos magistro darbą tema „Europos administracinė erdvė: Europos Sąjungos ir Lietuvos administracijos sąveika“. Darbo vadovas – VDU Viešojo administravimo katedros docentas dr. Saulius Pivoras.

Premiją pelniusiame magistro darbe analizuojamos institucionalizuotos ES ir Lietuvos administracijos sąveikos formos bei jų pagrindiniai bruožai europinės administracinės konvergencijos perspektyvoje. Darbe siekiama nustatyti, kokiais būdais vienodėja administracinės procedūros ir standartai ES valstybėse narėse bei kokį poveikį šie procesai turi Lietuvos viešojo administravimo sektoriuje vykstantiems pokyčiams.